Шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів

Автобуси, вантажні автомобілі, причепи, сільгосптехніка та спецтехніка, так само як і легковий транспорт, потребують послуги шиномонтажу. Вантажні автомобілі - це особливий вид транспортного засобу, який розрахований на перевезення великих вантажів на величезні відстані. Якщо врахувати якість автомобільних українських доріг, то машина, яка по ним їздить повинна мати тільки шини високої якості і тільки з великим пробігом.

Так, наприклад, по нашим дорогам неможливо їздити на неперевіреній дешевій гумі невідомих торгових марок. Але, навіть найякісніші шини в процесі їзди зношуються і вимагають своєчасної заміни. Водій вантажного автомобіля самостійно не зможе провести заміну гуми, тому йому потрібно звернутися в якісний вантажний шиномонтажний сервіс.

З кожним днем ​​змінюється ставлення власників комерційної техніки до її обслуговування. Давно минули часи, коли застосовувалися лом і кувалди, і все більших і більших обертів набирають тенденції використання серйозного спецыалызованого обладнання для ремонту і обслуговування. Не є винятком і шиномонтажне обладнання для вантажних автомобілів, до якого пред'являються свої специфічні вимоги.

Найчастіше вантажний шиномонтажний станок встановлюють в місцях обслуговування вантажного транспорту, або в місцях їх частого перебування: "відстійники", паркінги тощо., також на трасах. Шиномонтажний верстат для вантажних авто значно спрощує роботу шиномонтажника і підвищує кількість обслуговуваних в день вантажних автомобілів та спецтехніки, що в свою чергу позначається на прибутку. Шиномонтажний верстат для вантажних автомобілів може працювати з колесами різного діаметру, це залежить від діаметра диска і від діаметра гуми, - це і є основною відмінністю між шиномонтажними станками.

Комфорт водія, його безпека під час водіння крім технічного стану залежать від якості шин на вантажній машині. Через високу навантаження, поганий стан дорожнього покриття, екстреного гальмування вони швидко зношуються, піддаючи водія додатковому ризику при водінні. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, необхідно регулярно проходити огляд авто на шиномонтажі.

Робота майстра по шиномонтажу буде безпечною і легкою завдяки зручним ексклюзивним функціям шиномонтажного стенду TCX640 . Цей шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів для заміни шин має вантажопідйомність 1600 кг і енергоефективний: його насос функціонує тільки тоді, коли вантажний шиномонтажний станок задіяний в роботі (двигун перестає працювати після хвилини очікування, заощаджуючи при цьому енергію). Цей шиномонтажний станок для вантажних автомобілів оснащений зручним коліщатком для віджиму гуми і крюком для монтажу і демонтажу гуми, зручним вбудованим сховищем для важків балансувальних і кареткою з гідроприводом.

Універсальний вантажний шиномонтажний станок HUNTER TCX640 призначений для операцій з вантажними автомобільними шинами, а також шинами спецтехніки сільськогосподарської. Верстат має високу швидкість і зручністю роботи за рахунок використання таких технологічних рішень, як захоплення колісного диска типу "тюльпан", насос високої потужності, пересувна панель управління і шпиндель великої вантажопідйомності. 


Подивитися всі стенди