Ми надаємо 14 календарних днів * на обмін / повернення товару належної якості. * За умови, що товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також чек, виданий разом з придбаним товаром. Всі умови обміну товару регулюються Законом України "Про захист прав споживачів".

Стандартні умови обміну і повернення товару: В рамках закону, можливо повернути або обміняти придбані технічно-складні товари належної якості на будь-які інші за умови, що зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні упаковка. Увага! Вартість транспортних послуг з пересилання товару лягає на покупця.

Гарантія якості:

Купуючи обладнання HUNTER Engineering, ви отримуєте надійність з гарантією. Вся продукція продається з гарантією виробника та сертифікатами, що діють на території України. Термін гарантійного обслуговування і детальні умови гарантії кожного конкретного товару вказані в гарантійному талоні. Гарантія набуває чинності в разі наявності печатки / штампу в гарантійному талоні. Зверніть на це увагу під час оформлення покупки. Перш ніж почати експлуатацію, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації - це допоможе не допустити можливих проблем в разі неправильного використання товару. Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну упаковку і всі документи, що додаються до товару при його покупці. "