Увага

При отриманні обов'язково перевіряйте комплектацію товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження упаковки, товару або неповної комплектації замовлення - необхідно зв'язатися з нами за телефоном гарячої лінії: 0-800-50-77-30 (усі дзвінки з території України - безкоштовні).


Умови доставки

1. Доставка в відділення компаній перевізників по всій Україні.
За допомогою доставки товару однією з компаній перевізників (Нова Пошта, САТ), Ви отримаєте товар практично в будь-якому населеному пункті України. В середньому доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами орієнтовну дату доставки перед відправкою товару. Вартість доставки великогабаритних товарів розраховується менеджером індивідуально і перед відправкою завжди обговорюється з покупцем. У будь-якому випадку, при оформленні замовлення, наші менеджери відразу узгодять з Вами орієнтовний термін доставки.

2. Адресна доставка власним транспортом.
Ми здійснюємо адресну доставку власним транспортом по всій території України. Умови і строки доставки уточнюйте у Вашого менеджера або по тел 0-800-50-77-30 (безкоштовно).

3. Самовивіз з магазинів в Києві, Харкові.
У Вас також є можливість забрати товар самостійно. Будь-які товари, представлені на сайті можна забрати з наших пунктів видачі, розташованих в найбільших містах України: Київ і Харків. Для уточнення наявності товару для самовивозу, точної адреси пункту видачі, в якому даний товар в наявності і часу Вашого візиту до нас, зв'яжіться, будь ласка, з менеджером за телефонами: 0-800-50-77-30 (безкоштовно).

 

Умови оплати

1. Оплата готівкою
При отриманні товару можлива у всіх населених пунктах в відділенні перевізника (накладений платіж) на території України. На підтвердження оплати, за запитом, ми кладемо товарний чек.

2. Безготівкова оплата
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер по електронній пошті надішле рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації. Пакет всіх необхідних документів ми висилаємо разом з товаром або надаємо особисто, в момент отримання товару з пункту видачі або адресної доставки. Ми працюємо з ПДВ і без ПДВ.