Чотирьохстійковий підйомник HUNTER

Компанія Хантер Україна пропонує підйомник чотиристійковий для розвалу сходження. В асортименті є підйомники як для легкового сервісу, так і для вантажного. Підйомник для сход розвалу 4-х стійковий L454-IS-435E має вантажопідйомність 8т., що дозволяє обслуговувати навіть легкий комерційний транспорт. Запас міцності і вантажопідйомності підйомника дозволяє обслуговувати комерційні машини, навіть якщо вони будуть завантажені.

Чотирьохстійкові підйомники для автосервісу розроблені виключно під жорсткі вимоги для проведення регулювання коліс. У передній частині підйомника відсутня передня балка, що дозволяє майстру вільно заходити під машину при регулюванні розвалу - сходження.

Підйомник комплектуються задніми рухомими платформами, а ось в аксесуарах до автомобільних 4х стоечним підйомників можна знайти багато цікавих і необхідних доповнень, наприклад як:

  • Круги поворотные які необхідні при вимірюванні кастера і максимального вивороту керма. Загалом без них ніяк не провести регулювання розвалу - сходження коліс;
  • Мостики проката без яких неможливо точно провести компенсацію прокату;
  • Траверса пневмогидравлическая з вантажопідйомністю 4 т ,,Траверса унікальна своїми можливостями. У робочому положенні має мінімальну висоту підхоплення, збільшена швидкість підйому і спуску, індикація про можливість перейти з робочого положення в неробочий (паралельно платформ підйомника);

 

Спільна робота чотирьохстійкового підйомника і стенду РККК

Підйомник автомобільний чотиристояковий для розвалу - сходження при синхронізації зі стендом РККК HUNTER має повністю інтегровану систему управління (FIA). Залежно від виконуваної процедури на стенді РККК, чотиристояковий підйомник розуміє, коли і в якій послідовності йому розблокувати задні рухливі платформи або передні поворотні кола. Дане розблокування приводиться в дію за допомогою стиснутого повітря, який подається в систему підйомника компресором. Перед початком регулювання розвалу - сходження Вам необхідно перевірити тиск в колесах. Підйомник автомобільний 4-х стійковий оснащений 4-ма виходами пневмотичних з'єднань, за допомогою яких ви під'єднуєте шланг, пістолет підкачки і регулюєте тиск в шинах.

 

Розвиток, гарантія і сервіс  Компанії HUNTER Engineering

Компанія HUNTER Engineering кожен день працює над новими і унікальними доповненнями до роботи всіх вузлів і 4х підйомників, і стендів регулювання коліс і всього свого асортименту, для спрощення роботи майстра. Завдяки злагодженій команді компанія HUNTER Engineering кожен день розробляє нові технології і можливості. Чотиристійковий підйомник немає винятком. Кожну нову розробку компанія патентує і впроваджує в роботу, але перед цим довівши її до досконалості.

Сервісна група компанії Хантер Україна встановить підйомник автомобільний по стандартам виробника, але перед цим проведуть Вам консультацію по підготовці підлоги для установки даного обладнання. Навчить роботі з 4х стоечним підйомником і завжди буде на зв'язку для отримання додаткової консультації. Компанія Хантер Україна, як ексклюзивний представник, надають гарантію на все обладнання HUNTER.

 

 

Подивитися всі підйомники