Розвиток шиномонтажної сфери послуг

Автомобільна індустрія розвивається з колосальною швидкістю. Деякий час назад ми знали тільки металеві диски і гуму з камерою. Дані колеса в основному все бортівали  вручну у себе в гаражі, а про балансування навіть ніхто і не думав. Зараз же домінують в основному легко сплавні диски з безкамерною гумою, на яких просто так в гаражі ти вже не зміниш гуму. Є велика ймовірність пошкодити Дорою диск, а якщо гума ще і з низьким профілем, зовсім не вийде зробити. Для цього й існують як дорогі, так і недорогі шиномонтажні верстати.

Принцип роботи різних шиномонтажей

В основному недорогий шиномонтажний станок виконують стандартну функцію бортировки колеса. На них складніше перевзути гуму з низьким профілем. Дане колесо можна перевзути, але велика ймовірність пошкодити легкосплавний диск або ж пошкодити саму гуму. Дорогі шиномонтажні верстати мають більше можливостей і оператору буде простіше впоратися з будь-яким колесом, навіть якщо він буде 24 діаметра. Для цього є допоміжна, так звана 3-тя рука, яка з легкістю допомагає, без страху пошкодити колесо, зняти гуму з легкосплавного диска. Для коліс діаметром понад 21 радіусу стенди оснащені ліфтом, щоб зменшити навантаження на спину майстра. На швидкість роботи по зміні 4-х коліс це не впливає.

 

 

Досвід і не тільки

Компанія Хантер Україна має великий досвід в укомплектуванні шиномонтажних стацій. Ми можемо запропонувати Вам шиномонтажні верстати недорого. На нашому сайті Ви можете подивитися фото вже укомплектованих станцій нашим обладнання.

Автобуси, вантажні автомобілі, причепи, сільгосптехніка та спецтехніка, так само як і легковий транспорт, потребують послуги шиномонтажу. Вантажні автомобілі - це особливий вид транспортного засобу, який розраховані на перевезення великих вантажів на величезні відстані. Якщо врахувати якість автомобільних українських доріг, то машина, яка по ним їздить повинна мати тільки шини високої якості і тільки з великим пробігом.

Так, наприклад, по нашим дорогам неможливо їздити на неперевіреною дешевою гумі невідомих торгових марок. Але, навіть найякісніші шини в процесі їзди зношуються і вимагають своєчасної заміни. Водій вантажного автомобіля самостійно не зможе провести заміну гуми, тому йому потрібно звернутися в якісний вантажний шиномонтажний сервіс.

З кожним днем ​​змінюється ставлення власників комерційної техніки до її обслуговування. Давно минули часи, коли застосовувалися лом і кувалди, і все більших і більших обертів набирають тенденції використання серйозного спеціалізованого обладнання для ремонта і обслуговування. Шиномонтажный станок для грузових авто значно  спрощує роботу шиномонтажника і підвищує кількість обслуговуваних в день вантажних автомобілів та спецтехніки, що в свою чергу позначається на прибутку. Шиномонтажний верстат для вантажних автомобілів може працювати з колесами різного діаметру, це залежить від діаметра диска і від діаметра гуми, - це і є основною відмінністю між шиномонтажні станки.

Комфорт водія, його безпека під час водіння крім технічного стану залежать від якості шин на вантажній машині. Через високе навантаження, поганий стан дорожнього покриття, екстренного  гальмування вони швидко зношуються, піддаючи водія додатковому ризику при водінні. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, необхідно регулярно проходити огляд авто на шиномонтажі.

Робота майстра по шиномонтажу буде безпечною і легкою завдяки зручним ексклюзивним функцій шиномонтажного стенду TCX640. Цей шиномонтажний стенд для вантажних автомобілів для заміни шин має вантажопідйомність 1600 кг і енергоеффективен: його насос функціонує тільки тоді, коли вантажний шиномонтажний станок задіяний в роботі (двигун перестає працювати після хвилини очікування, заощаджуючи при цьому енергію). Цей шиномонтажний станок для вантажних автомобілів оснащений зручним коліщатком для віджиму гуми і крюком для монтажу і демонтажу гуми, зручним вбудованим сховищем для важків балансувальних і кареткою з гідроприводом.

Універсальний вантажний шиномонтажний станок HUNTER TCX640 призначений для операцій з вантажними автомобільними шинами, а також шинами спецтехніки сільськогосподарської. Верстат має високу швидкість і зручністю роботи за рахунок використання таких технологічних рішень, як захоплення колісного диска типу "тюльпан", насос високої потужності, пересувна панель управління і шпиндель великої вантажопідйомності.

 

Подивитись всі стенди