HUNTER

Минулого місяця представники Hunter Україна взяли участь в конференції дилерів компанії Goodyear вантажного сегмента - TruckForce.

Один з розділів конференції був відданий для доповіді нашим фахівцям.

HUNTER

Ми розповіли не тільки про обладнання HUNTER для регулювання кутів установки коліс на вантажних автомобілях, причепах і автобусах, а й про економічну складову цієї процедури. Іншими словами ми перевели зайві градуси неправильно встановлених кутів коліс автомобілів в грошовий еквівалент - гривні. Для цього технічним фахівцем нашої сервісної служби Євгеном Комовим був пройдений величезний труд, за основу якого він взяв дослідження професора Ілларіонова. І на прикладі одного тягача ми показали різницю в зносі шин і витрату палива в грошовому еквіваленті.При пробігу в 150 тисяч кілометрів цифри вийшли більш ніж переконливі.

HUNTER

Ці розрахунки викликали палкі дебати серед учасників конференції, від нашої компанії відповідь тримали Євген Комов і Павло Лактіонов.

HUNTER HUNTER

Зацікавленість учасників пояснювалася просто - даний вид сервісу, регулювання кутів установки коліс на вантажних автомобілях, причепах і автобусах, в Україні розвинений недостатньо і власники сервісів вантажного сегмента відчувають перспективу для розвитку.

HUNTER

Обговорення розвитку даної послуги та її перспективи продовжилися, незважаючи на вже почався кава-брейк. Зі свого боку, компанія Hunter Україна запропонувала всім учасникам конференції розрахувати економічну ефективність від установки устаткування Hunter для регулювання кутів установки коліс на вантажних автомобілях, причепах і автобусах. Цифри говорили самі за себе - конкретні приклади показали високу рентабельність даної послуги і швидку окупність устаткування Hunter.

HUNTER

HUNTER

Дякуємо нашим партнерам компанію Goodyear за запрошення до участі в даній конференції.