Датчиковий стенд розвал-сходження

PA210E-DSP706 - це датчиковий стенд розвал сходження HUNTER з інфрачервоним зв'язком, робота якого грунтується на чотирьох бездротових датчиках полегшеної конструкції. Призначений для клієнтів, які обмежені як в бюджеті, так і у вільному місці для установки 3D, даний стенд може працювати як на чотирьохстійкового підйомнику, так і на ямі.

Стенд повністю мобільний і не прив'язується до конкретного місця - при бажанні його можна використовувати на декількох постах регулювання. Стенд використовує стандартні акумулятори стандарту AA, повного заряду яких вистачає на 12 годин. Для обміну даних між консоллю і датчиками використовується передавач, що працює на частоті 2,4 ГГц.

Порівняння стендів Hunter с другими брендами

Якщо порівнювати з іншими виробниками, які використовують стандарт Bluetooth (не призначених для промислового застосування), радіосигнал стандарту XF2-датчиків Hunter працює стабільно і може працювати на відстані до 60ти метрів від консолі. Наше обладнання завжди укомплектовано самої останньої базою даних специфікацій автомобілів. Програма ProAlign2®, встановлена ​​на стенд, повністю русифікована, має повністю оновлену графічну оболонку, що значно поліпшило візуальне сприйняття стенду за рахунок підвищення якості графіки. А також містить всі необхідні регламентні процедури необхідні для правильної, якісної і оперативної регулювання кутів установки коліс.

 

Основні переваги стендів Hunter

За рахунок зменшення фізичного розмірів датчиків також стало легше працювати з широкими автомобілями на вузьких і коротких чотиристійкових підйомниках, так як самі датчики дуже компактні. Інструкції з вимірювання виводяться у вигляді зручних і інтуїтивно зрозумілих кольорових діаграм. Регулювання проводяться за допомогою наочних діаграм, із зазначенням допусків. Компанія Hunter зарекомендувала себе на міжнародному ринку як один з найбільш прогресивних виробників діагностичного обладнання, пропонуючи технологічно просунуті рішення регулювання кутів і балансування коліс, доступних сьогодні.

Вигідні умови придбання

Для СТО, які розширюють перелік пропонованих послуг, компанія Hunter-Ukraine пропонує купити датчикової стенд розвал сходження Hunter в розстрочку. Кожен клієнт має можливість придбати стенд розвал сходження під свої індивідуальні потреби та можливості. Однак слід пам'ятати, що все обладнання Hunter відповідають найвищим стандартам і схвалені до використання на всіх авторизованих станціях і автосервісах.Базовий датчикової стенд розвал сходження HUNTER забезпечить точність і оперативність виконуваних робіт за оптимальною ціною!

Датчикову вимірювальна система доводить ще раз що Hunter Engineering є лідером ринку «схід-розвальний» обладнання так як її продукти містять нові функції, які дійсно працюють в реальному житті і затребувані ринком.

.

 

Подивитись всі стенди