HUNTER

Шановні друзі, поспішаємо повідомити вам, що прагнучи до розвитку автосервісного бізнесу в Україні, компанії HUNTER Ukraine і Goodyear Dunlop Tires Ukraine підписали договір і стали офіційними сервіс-партнерами.

HUNTER

Використання стенду віброконтроля HUNTER Road Force Touch (усунення силовий неоднорідності покришок, діагностика бічного відведення) дозволяє відповісти на всі питання, пов'язані з якістю покришки і станом колісного диска.

HUNTER HUNTER

У чому причина вібрації: в наявності дисбалансу або в силовий неоднорідності колеса? Чи можна усунути цю вібрацію і яким шляхом це зробити? Чому веде автомобіль?

Яке биття має обід колеса? - після діагностики коліс на обладнанні Хантер всі ці питання будуть зняті.

HUNTER HUNTER

Тепер наші партнери - компанія Гудйеар Данлоп Таерс - можуть продіагностувати будь своє колесо на предмет відповідності всім параметрам, перевірити наявність або відсутність силової неоднорідності і бічного відведення коліс, провести тест коліс з імітацією навантаження на нього маси автомобіля. По закінченню роботи є можливість отримати роздруківку з зазначенням всього вищеописаного. Всі ці дії дозволяє виконати балансування верстат HUNTER Road Force Touch (RFT).

Компанії Хантер Україна і Гудйеар Данлоп Таерс рекомендують всім шинним центрам України запропонувати для своїх клієнтів нову якість послуги балансування коліс 3 в 1:

  • балансування колеса;
  • тест силовий неоднорідності під навантаженням;
  • діагностика бічного відведення колеса

HUNTER