Знайомство з шиномонтажних легковим стендом

Компанія Hunter Engineering спеціалізується в основному на балансувальних стендах і стендах розвал - сходження, але і готова надати необхідне додаткове обладнання, таке як, шиномонтажні станки для коліс легкових автомобілів і вантажних автомобілів. Лінійка легкових шиномонтажних стендів не надто велика, але кожен стенд доведений до своєї досконалості, щоб шиномонтажний легковий стенд відповідав своїй ціні.

 

Шиномонтажні стенди для легкових автомобілів

Тепер проговоримо, що вони являють собою. У лінійці їх чотирьох, три з яких легкові шиномонтажні стенди і один вантажний шиномонтажний стенд.

  • TCX56/TCX57 – шиномонтажний стенд з додатковою третьою рукою;
  • TC3510-E – шиномонтажний стенд для легкових автомобілів у якого є спеціальних колісний затиск «Тюльпан»;
  • TCR1 – легковий шиномонтажний станок номер один в світі;
  • TCX640 –вантажний шиномонтажний стенд.

Автоматичний шиномонтажний станок для легкових автомобілів TCX56 / TCX57 оснащений стандартним столом, який дозволяє обслуговувати колеса діаметром до 28 '. У комплектацію стенда входить додаткова третя рука, яка полегшує і прискорює роботу майстру при бортировки низкопрофильной гуми. Верстат TCX57 комплектується спеціальним шиномонтажних гаком, так званий AutoHook (без складальної шиномонтаж).

Головна перевага даної опції полягає в тому, що майстер бортірует колесо без монтування, в слідстві чого зменшується ймовірність пошкодити дороге легкосплавне колесо. Даний гак приводиться в дію за допомогою, як і всі шиномонтажні стенди для легкових автомобілів, стисненого повітря під тиском, яке подається за допомогою компресора.

Наступна розробка компанії Hunter Engineering автоматичний шиномонтажний стенд TC3510-E. Верстат оснащений новим затискачем для коліс, так званим «Тюльпан». Можливість захоплення колеса як зсередини, так і по зовні. Всі деталі, які стикаються з легкосплавними диском, прогумовані, що зменшує можливість пошкодити дорогий диск. Багатоважільна стійка, на якій розміщена монтажна головка, дозволяє майстру набагато зручніше підібрати положення монтажної головки при роботі з різними діаметрами диска. Третя рука складається з двох роликів (нижній і верхній), які мають пневмогидравлический привід.

Даний привід збільшує навантаження на гуму, що дозволяє працювати з найнижчим профілем і найжорсткішим кортом. У більшості стендів «стіл» приводиться в обертання за допомогою електрики (220/380), а у даного верстата все приводи працюють від стисненого повітря.

Тепер обговоримо вантажний стенд TCX640 компанії Hunter Engineering. Даний вантажний шиномонтажний стенд призначений не тільки для вантажних автомобілів. Завдяки затиску типу «Тюльпан» збільшується розмір захоплення, що дозволяє обслуговувати навіть сільгосптехніку і навіть деякі види спецтехніки. Так само даний стенд дуже економить електроенергію, тому що його гідравлічний насос працює тільки коли це необхідно, весь інший час він перебуває в режимі спокій без споживання електрики.

Тепер ми підійшли до найголовнішого шиномонтажного верстата компанії Hunter Engineering. Це революційна розробка, номер один у всьому світі, не має аналогів - це шиномонтажний стенд TCR1 Revolution.

На даному стенді майстру необхідно тільки закріпити колесо, і то за допомогою спеціального підйомника, і натискати необхідні клавіші в процесі роботи. На даному стенді можна обслуговувати різного роду колеса, починаючи від легкової машини закінчуючи великими позашляховиками. Навіть якщо буде найнижчий корт Run Flat або дуже велике колесо.

У цьому йому допоможе допоміжний LCD дисплей на якому видно всю процедуру бортування колеса. Спеціальні полімерний отжимний гак і навантажувальні ролики, для низкопрофильной гуми, значно зменшують можливість пошкодження дорогого легкосплавного диска. А вбудований пневмовзрив посадить будь-яку покришку на будь-який диск.

Через те, що майстер працює тільки клавішами (педалями) управління, час, по заміні одного колеса, не збільшується. Інженери компанії Hunter Engineering приділили цьому максимальну увагу, тому що швидкість є не маловажним умова в процесі заміни гуми. Чим менше витрачатися часу, тим більше буде обслуговуватися машин в день. Якщо шиномонтажний станок TCR1 Revolution буде працювати в парі з балансувальним стендом RFE00E, то якість сервісу, по обслуговуванню коліс, буде на висоті і можна сміливо називати Ваш сервіс «Преміальним».

 

Гарантія на шиномонтажні стенди

Компанії Hunter Engineering цінує все своє обладнання і всі свої розробки. Тому все шиномонтажні легкові верстати мають 3 роки гарантії від виробника, а компанія Хантер Україна, як ексклюзивний представник торгової марки HUNTER на території України, виконує всі умови по ремонту та консультацій в даному питанні. З усіма проектами Ви можете ознайомитись у нас на сайті в розділі «Наші проекти».